Hledáte netradiční místo pro firemní akci, vánoční večírek, narozeninovou oslavu nebo tiskovou konferenci? Kayak Beach Bar olympijského medailisty a mistra světa Vávry Hradilka je dobrou volbou.

Stylová atmosféra:

Kayak Beach Bar nabízí jedinečnou atmosféru a nejkrásnější výhled v Praze na osvětlený Vyšehrad, Pražský hrad, industriální železniční most a tekoucí Vltavu. V zimě stylové prostředí dotváří kamna na dřevo a sauna s vířivkou v druhém patře.

Služby a kapacita:

Kapacita baru je v letní sezoně 150 osob, v zimní sezóně 70 osob. K dispozici je wifi, projektor s plátnem a ozvučení.
Pro firemní eventy a soukromé akce připravujeme občerstvení formou rautů. Svoji akci si můžete zpestřit beachvolejbalem a dalšími aktivitami na písku, projížďkou na paddleboardech. Nebo túrou na kajacích k Tančícímu domu nebo Karlovu mostu, hrou outdoor lasergame a v zimě návštěvou sauny, vířivky nebo vyzkoušet otužování WIM HOF metodou.

Dostupnost:

Unikátní bar je postaven na pontonech a kotví na pražské Náplavce přímo u zastávky tramvaje Výtoň a nedaleko stanice metra B Palackého náměstí.

Veškeré akce od narozenin až po firemní teambuildingy jsou připravování dle přání a požadavků.

PREZENTACE NAŠICH MOŽNOSTÍ 

INTERAKTIVNÍ PROHLÍDKA

Pro Vaší akci nebo rezervaci baru můžete provést na čísle +420 737 502 506 (Rezervace míst od 10 osob) nebo na info@kayakbeachbar.cz.