KURZY JACHTINGU A DALŠÍCH VODNÍCH SPORTŮ

Objevte kouzlo jachtingu! Tento výjimečný sport již dávno není doménou pouze obyvatel přímořských států. Stal se i životním stylem a stále populárnějším způsobem trávení volného času v přírodě. Nabízíme kurzy pro začátečníky i pokročilé, pod plachtami zkušených profesionálů!

Máte také jedinečnou možnost vyzkoušení i dalších vodních sportů, aby si každý mohl vybrat disciplínu, která jej nejvíce osloví. Protáhněte si svaly a procvičte koordinaci celého těla během lekce silově vytrvalostního veslování, přeneste se na Dálný východ a poddejte se rytmickému pádlování celého týmu během lekce dračích lodí nebo se ponořte se do atmosféry starých časů a vychutnejte si netradiční projížďku na historické dřevěné lodi typu Pettersson.

Kurzy se budou vždy odehrávat ve dnech pondělí až středa v časovém rozmezí 16–19 hod. Přesný rozpis všech termínů a časů jednotlivých lekcí naleznete ve speciálním rezervačním systému (jedná se o jiný rezervační systém než používá Kayak Beach Bar a je nutné si založit nový účet). Na lekce se můžou přihlásit jednotlivci i skupiny.

Pojďte si užít pohodovou atmosféru, přátelské prostředí a poznejte Prahu jinak – z vodní hladiny. Protáhnete si svaly, zažijete dobrodružství a seznámíte se s úžasnými lidmi, pro které je sport víc než jen výkon – je to celoživotní láska a také životní styl. Možná propadnete kouzlu vody a přidáte se k nim.  Vzhůru na palubu…