SAUNA A VÍŘIVKA S VÝHLEDEM NA PRAŽSKÝ HRAD

Přijďte se v zimním období zrelaxovat do horké vířivky nebo zahřát do sauny, která strčí všechny ostatní sauny do kapsy. Proč? Protože není v žádném wellness centru, ale na jedinečném multifunkčním pontonu Kayak Beach Bar, ze kterého je krásný výhled na Pražský hrad.

Rezervace sauny

Do naší velké prosklené sauny se vejde až 12 osob. Saunu je možné rezervovat minimálně na 1h a dále po 30-ti minutách.
Cena za každých 30 minut je 80 Kč. Na Multisport kartu 1 hodina zdarma.
Legenda:
Dnešní den
Zavřeno
Volno
Obsazeno

Rezervace vířivky – koupacího sudu

Venkovní vířivka je až pro 6 osob a je umístěna na horní terase přímo pod širým nebem.  Koupací sud je možné rezervovat pouze v privátním režimu, minimálně na 1h a dále po 30-ti minutách. Cena za každých 30 minut je 495 Kč.

V sauně nebo ve vířivce můžete vegetit 1 hodinu, případně si můžete pobyt prodloužit. Nemusíte si brát ručník ani prostěradlo, obojí vám zapůjčíme v ceně vstupného. Doporučujeme si vzít přezutí, případně si u nás můžete zakoupit si jednorázové pantofle za 10Kč.

Pokud se řadíte mezi otužilce, můžete se zchladit skokem do Vltavy. Jestli je to na vás ale moc velká divočina, využijte raději sprchu.

Rezervaci je možné udělat pomocí našeho rezervačního systému online (viz výše), pokud by se vyskytly jakékoliv potíže při rezervaci, kontaktujte nás prosím telefonicky +420 608 584 961, nebo e-mailem info@kayakbeachbar.cz.

Nabízíme i PRIVÁTNÍ SAUNOVÁNÍ – soukromou saunu /1,5 hod./
Cena Privátní sauny =  960,- Kč / 2 osoby  (1,5 hod.)   –  každá další osoba 110,-
V případě zájmu o rezervaci volejte :  +420 608 584 961

Až budete dostatečně zrelaxovaní, můžete posedět v místním baru a pokračovat ve slibně rozjetém dni nebo večeru. A pokud byste chtěli zažít něco skutečně výjimečného, nasedněte do kajaku a projeďte se kolem pražských památek.

V letním období bývá sauna a vířivka uzavřena – místo nich pro vás otevřeme na terase druhý bar.