15. 9. 2020 ČEZ Prague Riverside Cross 2020

ČEZ Prague Riverside Cross je exhibiční slalomový závod.
7. ročník proběhne opět na pražské náplavce.
Světová vodácká špička se předvede v exhibičním závodě v centru města.  Pro vodácké hvězdy je připravena speciální výzva. Tento závod totiž není jen o zacházení s pádlem a souznění s vodou, ale o všestrannosti. Po startu z rampy následuje 50m dlouhý sprint okolo slalomových branek, kde na konci čeká střelba míčem na polo branku. Dozvíme se tak, zda mají kajakáři a kanoisté pádlo přirostlé k ruce nebo dokážou držet i míč. A jaké to je, mířit na branku na vlnách? Kdo ze závodníků zaboduje a kdo bude muset dělat trestné otáčky?

Těšte se na tuto podívanou 15.9.2020 od 15:00 na pražské náplavce.

Systém head to head zajišťuje napínavou vodáckou podívanou. V předchozích ročnících jste mohli netradičně v lodích vidět i osobnosti jako jsou Kateřina Neumannová, Kryštof Krýzl, Tomáš Kraus, Klára Kolouchová, Andrea Hlaváčková a další… Dále jste mohli vidět i na nejlepší  paddleboardisty, kteří zajistili opravdovou show.

V minulých letech se akce Prague Riverside Cross účastnili tito vodáci z celého světa:

Jessica Fox(AUS), Luuka Jones (NZL), Pedro Pepe Goncalves (BRA), Sebastian Schubert (GER), Joe Clarke (GBR), Giovanni De Gennaro (ITA), Jakub Grigar (SVK ), Peter Kauzer (SLO), Alexander Slafkovský (SVK), Vavřinec Hradilek , Vít Přindiš, Jiri Prskavec, Ondrej Tunka, Víťa Gebas, Tereza Fišerová (CZE)…

Výsledky 2019

K1 Ženy

  1. Luuka Jones
  2. Jessica Fox
  3. Martina Wegman

C1 Muži

  1. Vojta Heger
  2. Lukáš Rohan
  3. Thomas Koechin

K1 Muži

  1. Pepe Gonzales
  2. Daniel Watkins
  3. Ondřej Tunka
« 1 z 2 »

 

Generální partner: Za podpory: Organizátor závodu: Partneři: